DOBRODRUŽSTVÍ NA STŘELNICI.CZ

Zažijte obavu i autoritu. Riziko. Nervozitu. Vyzkoušejte speciální moc a sílu.


Každý, kdo umí pracovat se zbraněmi, má automaticky uznání okolí. Každá zbraň vyvolává přitom také respekt u svého držitele. Ale každá zbraň se také chová jiným způsobem: Některé vás poslouchají "na slovo". Jiné se s vámi pomyslně dohadují o to, kdo bude mít při jejich používání větší moc. A z některých zbraní cítíte převahu (a strach), jen když se na ně podíváte.
Zažijte respekt (i husí kůži), které pocítíte při střílení z pistolí, revolverů, pušek a samopalů, kulometů.......
K prožití Dobrodružství na střelnici nepotřebujete předchozí zkušenosti, zbrojní průkaz nebo speciální povolení. Můžete se na něj přihlásit hned teď.
Nepotřebujete utrácet 3 000 000 Kč za zbraně, které budete mít k dispozici, ale přesto je můžete vyzkoušet. Ani nemusíte cestovat časem, či po celé zeměkouli... a přesto se tam pomocí zbraní z různých dějinných etap a světadílů dostanete.
Dobrodružství na střelnici můžete absolvovat poblíž místa, kde bydlíte: Všechny naše a partnerské střelnice jsou rozmístěny po celé ČR tak, aby ta nejbližší byla vzdálená max. 45 minut od vás.

Každé vaše rozhodnutí před střelbou budete muset velice pečlivě zvážit. Každé vaše rozhodnutí bude mít důsledky. A každý výstřel, každý zásah a vůbec celá střelba a manipulace se zbraněmi vás přinutí být 100% koncentrovaný. Přítomný jen v daném okamžiku. Oprostí vás od myšlenek na cokoliv jiného. A opět pochopíte, jaké to je, být 100% přítomen v dané chvíli na daném místě, plný energie a síly.

O bezpečnost a zdárný průběh celého zážitku se budou starat naši zkušení instruktoři (25 let praxe, tisíce odstřílených hodin a miliony nábojů), zkušební komisaři se stovkami vyzkoušených žadatelů při Zkoušce odborné způsobilosti na zbrojní průkaz, na některých dobrodružstvích je přítomný i balistik. Někteří jsou bývalí i současní policisté a příslušníci Celní správy. Dva z instruktorů jsou profesionální záchranáři.
Podle typu dobrodružství navodí atmosféru dobovými uniformami (které si můžete také vyzkoušet). A zažijete tak nejen samotný pocit z dané zbraně, ale přenesete se blíže celé době, ve které lidé tyto zbraně pro svou obranu či boj používali.
Jako byste tam byli sami...
Vyzkoušejte si pistoli, kterou zastřelili Františka Ferdinanda a jeho choť v Sarajevu.
Nebo je libo pistoli Jamese Bonda?
Nebo stejnou, jakou se zabil největší zločinec v lidských dějinách?
Vyzkoušejte pušku, kterou měli zastřelit Kennedyho - a zjistěte, že její (ne)přesnost a (ne)schopnost rychlého opakování střelby naprosto jednoznačně neodpovídá závěrům Warrenovy vyšetřovací komise....
Zastřílejte si útočnou puškou, kterou používají ty nejlepší protiteroristické jednotky po celé planetě.
Prožijte pocity těch nejlepších odstřelovačů a užijte si nepopsatelný výkon ráže 12,7x108.
Víte, že s námi můžete vyzkoušet největší, nejvýkonnější a nejobdivovanější samonabíjecí pistoli na planetě Zemi?
Věděli jste, že máme největší výběr zbraní k zapůjčení v Evropě? A že naší nabídku zbraní promyšleně, intenzivně a soustavně rozšiřujeme?
---
Na našem webu v záložce E-SHOP si vyberte voucher s dobrodružstvím, které se Vám líbí a objednejte si ho. Objednat můžete formulářem, emailem, nebo písemně. Chcete-li voucher darovat, napište nám to do poznámky při objednání, spolu se jménem obdarovaného.
---
Platbu uskutečníte buď platební kartou, nebo převodem na účet u WSPK Bank Dačice číslo 100013992/7940. Případně v hotovosti na naší pobočce v Dačicích, Masarykova 263/I.
Při platbě převodem nezapomeňte zadat variabilní symbol.
---
Nejpozději následující pracovní den po přijetí platby Vám na email pošleme voucher, který si vytiskněte. Na Dobrodružství ho musíte mít s sebou. Vouchery, které si objednáte poštou, přijdou vytištěné na kvalitním dárkovém papíru a v dárkové obálce. Elektronický voucher si musíte vytisknout sami. Posíláme je ve formátech PDF a JPG. S kvalitní tiskárnou snadno dosáhnete reprezentativního dárkového vzhledu.
Poté si sami v rezervačním systému ZDE objednáte střelnici a termín dobrodružství.
---
Variabilní symbol používejte při jakékoliv komunikaci s námi.
---
Tým SPORTLOV

Strach. Napětí a adrenalin - to všechno jsou pocity, které zažijete při speciálním zážitku "Dobrodružství na střelnici", při kterém si různé zbraně a jejich chování vyzkoušíte. A jakmile začnete na místě (po odborné profesionální a bezpečnostní instruktáži) střílet, přenesete se do světa, ve kterém má každé vaše rozhodnutí absolutní moc.....i odpovědnost.