DŮLEŽITÉ

instrukce Dobrodružství na střelnici

Děkujeme, že jste si zaregistrovali termín a místo Vašeho Dobrodružství na střelnici.

- vaše registrace je přijatá a platná až po potvrzení emailem z naší strany

- v případě, že se na stejný termín registruje několik klientů ve stejný čas, rozhoduje dřívější čas registrace. Sdělíme vám to emailem.


Abyste si vaše dobrodružství plně užili a vše klaplo, přečtěte si prosím CELÉ následující instrukce a popis toho, jak celý zážitek probíhá a jak se na něj připravit:


Na místo si s sebou prosím vezměte:
- občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií,
- vytištěný voucher (ten již máte),
- vytištěný doplňkový voucher střeliva (můžete získat, viz níže),
- oblečení a obuv odpovídající roční době (a v zimě radši o jednu vrstvu více),
- v létě dostatek nealkoholických tekutin (ne vždy je možné je zakoupit na střelnici).
- po příjezdu na místo (ideálně 10-15 min. předem) vyhledejte prosím instruktora DobrodružstvíNaStřelnici.cz, který bude vaším průvodcem celým zážitkem.

- Nezapomeňte si vytisknout přehlednou mapu, nebo si GPS souřadnice zadat do vyzkoušené navigace. 

- Protože dbáme o vaši 100% bezpečnost a bezpečnost ostatních na střelnici, během použití zbraní nesmíte být pod vlivem alkoholu či jakékoliv látky ovlivňující pozornost. Tato podmínka je neoddiskutovatelná a můžete být tedy požádání o dechovou či obdobnou kontrolu na jejich přítomnost. 

- Před vstupem na střelnici vám instruktor vysvětlí bezpečnostní pravidla, jak se na střelnici chovat a jak manipulovat se zbraněmi. V ceně voucheru má jeho držitel připravenu povinnou ochranu zraku a sluchu. Pokud s sebou přivedete i doprovod (na každý voucher mohou zážitek absolvovat až dvě osoby), váš doprovod si může ochranu sluchu na místě zakoupit (20 Kč). Zapůjčení brýlí pro doprovod stojí 20 Kč. (Ochranné brýle jsou povinné - stačí mít i vlastní - dioptrické nebo sluneční)

- Jakmile začne váš zážitek, ponoříte se do světa emocí, ve kterém se bude střídat adrenalin, nejistota, nadšení, respekt, zklamání, překvapení, radost a mnoho dalších, na které pak budete s úsměvem na rtech vzpomínat. Každý balíček obsahuje stanovený počet zbraní a nábojů. Pronájem střelnice, služby instruktorů, zapůjčení ochranných pomůcek pro držitele voucheru jsou zahrnuty v ceně balíčku.


Protože vás mohou zajímat následující otázky, zde jsou rovnou odpovědi:

- Můžu si s sebou přivést někoho dalšího?
Ano, každý voucher opravňuje účast až dvou osob, držitel voucheru si tedy může s sebou přivést jednoho střílejícího hosta. 

- Může i tato druhá osoba střílet?
Ano, vás voucher opravňuje k využití uvedeného počtu zbraní a nábojů... a je pouze na držiteli voucheru, zda vyzkouší všechny zbraně sám, nebo zda se jakkoliv o jejich využít a střílení podělí se svým doprovodem v jakémkoliv poměru. Další doprovod, (třetí osoba), je možný a se souhlasem instruktora si také může zastřílet.

- Kolik mám k dispozici nábojů?

V názvu či popisu vašeho zážitku je uveden počet zbraní a počet nábojů, které s nimi můžete vystřílet v rámci voucheru, tj. bezplatně. Pokud vás ale střílení nadchne a budete si chtít celé dobrodružství umocnit, další náboje si můžete samozřejmě dokoupit.

- Jak, za jakou cenu a kolik nábojů si mohu dokoupit?
Protože musíme náboje dopředu připravit a na místo dovést (a jsou to doslova stovky druhů) - pro každý typ zbraně, kterou budete používat - můžete si objednat doplňkové střelivo předem. Získáte tak jistotu, že jej pro vás budeme mít s sebou dostatek. U voucheru, který jste si vybral, klienti často vystřílí i trojnásobek nábojů a balíček dvojnásobného či trojnásobného množství nábojů za zvýhodněnou cenu si můžete objednat kliknutím sem: https://www.vojtechmarek.cz/eshop-balicky-naboju/

- Co když si doplňkové střelivo neobjednám předem? Můžu si nějaké dokoupit na místě?
Doplňkové střelivo si můžete dokoupit i na místě, je však mírně dražší (kvůli skladovacím a dopravním nákladům). Vzhledem k váze olova a střeliva do různých zbraní ale nemůžeme na místo dopravit neomezené množství střeliva do všech zbraní a bez předchozí objednávky balíčku doplňkového střeliva tedy nemůžeme garantovat, že jej budeme mít vždy s sebou.


- Můžu během zážitku střílet jen ze zbraní, které patří do balíčku nebo i jiných?
Chcete-li si vyzkoušet během zážitku i jiné zbraně, je to samozřejmě možné......a tyto si nemusíte dopředu objednávat. S sebou vozíme vždy všechny naše zbraně. Vyhledávaná je např. střelba ze samopalu Tommy Gun ráže .45 AUTO, pistolí Desert Eagle, z útočných pušek Kalašnikov, odstřelovačky Ruger Precizion rifle, nejvýkonnějšího revolveru na této planetě, nebo z kterékoliv z našich 200 pistolí ráže 9 mm Luger.

- Můžu během střelby fotit či natáčet?
Ano, během zážitku vám instruktor řekne, kdy je nutné se plně věnovat střelbě (kvůli bezpečnosti) a kdy je možné, aby vás váš doprovod fotil či natáčel. Určitě si tedy vzpomínky na tento den odnesete.

-Na místě si také můžete zakoupit upomínkové předměty - trička, čepice, náramky.

- Můžu si střelbu časově prodloužit nebo zakoupit další, navazující?
Ano, pokud to bude na místě možné, (a instruktor nebude mít hned po vás další skupinu klientů). Nebo si hned teď můžete zakoupit další balíček, a v tom případě vám budeme garantovat, že budete mít možnost odstřílet si dokoupený (nebo i více dokoupených balíčků) najednou. Vybírat si můžete zde: https://www.vojtechmarek.cz/e-shop/
V Dobrodružství na střelnici se všichni snažíme o to, abyste si z celého zážitku odnesli vzpomínku, na kterou budete s úsměvem na rtech a příjemným chvěním ještě dlouho vzpomínat... a pokud se na naše setkání připravíte podle těchto instrukcí, budete mít jistotu, že jej právě takto zažijete...

Těšíme se na vás

za tým SPORTLOV&DobrodružstvíNaStřelnici.cz

Vojtěch MAREK