OBRANA DRUHÉ OSOBY & TAKTIKA VLASTNÍ OBRANY

Když jste jediný se zbraní, závisí na vás i životy ostatních.

Jak se ale zachovat, abyste vaše blízké či chráněné osoby skutečně ubránili? Postavit se vedle? Před ně? Odstrčit je? Krýt vlastním tělem? Bleskurychle musíte nejen reagovat na útočníka, ale usměrňovat, chránit a odsouvat také chráněnou osobou. A postupy, jak zvládnout oba úkoly najednou, si nacvičíte na speciálním kurzu Taktika osobní ochrany.


Kurzy "Obrana druhé osoby & taktika vlastní obrany" pořádám dvakrát ročně. Vždy na jaře (květen) a těsně po letních prázdninách (září). Výhradně na střelnici v Dačicích. Pro tyto kurzy akce vám osobně zaručuji nadstandardní a profesionální služby mých instruktorů s letitými zkušenostmi v bezpečnostní oblasti s dlouholetou praxí u státních bezpečnostních složek (Policie ČR, Armáda ČR ), včetně praxí v zahraničních misích.


Kurzy Obrana druhé osoby & taktika vlastní obrany mám na dvou úrovních:

Náplní 1. levelu Kurzu "Obrana druhé osoby & taktika vlastní obrany" je taktická příprava potencionálního ochránce ohrožené osoby. Celý kurz je zaměřen na praktickou práci osobních strážců (Bodyguardů). Naučíte se základní taktické postupy od doprovodu klienta, vstupní kontroly prostorů, nastupování do, vystupování z vozidla,to jak v zákonných mezích reagovat v případě ohrožení klienta, komunikaci mezi strážci....

Level 1. má časovou dispozici 6 hodin a stojí 5200 Kč/osoba + DPH a celý se odehrává na dačické střelnici GPS:49.0905833N, 15.4468886E. Termíny na rok 2019 budou zveřejněny 16. 2. 2019

Na kurz nepotřebujete ZP ani zbraň. Máte-li ZP a a svou zbraň, je to lepší. V ceně kurzu je pronájem střelnice, čas profesionálních instruktorů a automobilu na střelnici. Dále zapůjčení zbraně a ochranných pomůcek, občerstvení. Ze zbraní dostanete k zapůjčení kteroukoliv z mých 250 krátkých zbraní a přes 50 zbraní "simunition" pro střelbu nesmrtícími FX náboji. Na místě doplácíte pouze spotřebované náboje.

Platba převodem na účet po přijetí objednávky na email: info@vojtechmarek.cz

Pokud se Vám podaří úspěšně zvládnout level 1., budete pozváni na 2. level, kde budete celý den v terénu s klientem (instruktorem). Budete si muset naplánovat trasu dle rozvrhu klienta. Na kurzu level 2. - Obrana druhé osoby & taktika vlastní obrany, dokonale zvládnete taktické plánování vlastního pohybu a pohybu chráněného objektu. Střelbu na živého útočníka a jedoucí automobil, stejně tak střelbu z jedoucího automobilu( vše v předchozí větě se simunition zbraněmi a FX náboji). Na kurz nepotřebujete ZP ani zbraň. Máte-li svou je to lepší. V ceně kurzu máte pronájem střelnice, čas profesionálních instruktorů, pronájem automobilu, jízdu v konvoji automobilů. Zapůjčení zbraně a ochranných pomůcek, občerstvení. Ze zbraní dostanete kzapůjčení kteroukoliv z našich 250 krátkých zbraní a některou z 50 zbraní "simunition" pro střelbu nesmrtícími FX náboji. Na místě doplácíte pouze spotřebované náboje. Časový rozpis kurzu Obrana druhé osoby & taktika vlastní obrany - level 2 je 8 hodin. Kurz Obrana druhé osoby & taktika vlastní obrany 2. level stojí 9000 Kč/osoba + DPH. Kurz je velmi realistický a vyžaduje pokročilé střelecké a taktické schopnosti.