Sebeobranný kurz - pistole -2 level.

Celodenní kurz (8 hodin) se zaměřením na pokročilé taktické použití zbraně.

Pouze pro absolventy kurzu pistole prvního stupně (výjimečně akceptujeme konkurenční kurzy - dohoda předem nutná).

Po prezentaci a zopakování bezpečnostních pokynů si střelec za vedení instruktora začne vytvářet správné návyky ovládání krátké zbraně s výrazným zaměřením na bojovou střelbu a taktické použití zbraně.

Obsah kurzu: úvodní testování znalostí účastníků a bodové zopakovaní kurzu stupně 1. Ověření znalostí a dovedností účastníků. Ověřovací střelba všech účastníků.

Následný tréning rychlého a bezpečného tasení zbraně. Tasení s úkrokem stranou, tasení s dokrokem. Střelba jednoruč v nouzi. Střelba zpoza překážky. Střelba při změně polohy - v leže, v kleče, v dřepu. Dvouvýstřely a opakované dvouvýstřely. Střelba za pohybu. Končit budeme nácvikem nouzové střelby při ústupu.

Zbraň: samonabíjecí pistole, dva zásobníky, pouzdro na straně střílející ruky (nejlépe kydexové, /na požádání ho vyrobíme i předem na míru/ + pouzdro na náhradní zásobník, 250 nábojů (na místě budou k prodeji) vhodné outdoorové oblečení, pevná obuv a ochrana sluchu a zraku. Doporučujeme nákoleníky.

Na požádání můžeme zapůjčit kteroukoliv z našich 200 krátkých zbraní - seznam ZDE

Instruktoři: Vojtěch Marek, Luděk Salák, Kamila Drexlerová, Filip Neumann, Petr David, Martin Silovský

minimální počet účastníků 5, maximálně 15

Cena 1900 Kč


Libor M. z Jihlavy po absolvování kurzu napsal: Chtěl bych poděkovat oběma instruktorům za velmi profesionální přístup. Na kurzech Sebeobranné střelby jsme se dozvěděli a nacvičili nejen jak v různých krizových situacích reagovat s použitím zbraně, ale i zvládání situace po nezbytném použití zbraně. Kurzy byly pro mě velmi poučné a zábavné současně, měly dynamiku a náboj zkušeností. Ještě jednou díky...... Libor  

1 900,00 Kč 2 390,00 Kč
Please select variants first