ZDE SI REZERVUJTE TERMÍN A MÍSTO NA STŘELNICI K UPLATNĚNÍ VAŠEHO VOUCHERU

Před objednáním termínu střelnice si přečtěte výtah z Obchodních podmínek:

Ve Vašem zájmu si zaregistrujte svůj termín IHNED po zakoupení voucheru.

Nelze si rezervovat termín po uplynutí platnosti voucheru.

V době platnosti voucheru musíte zážitek UPLATNIT, nikoliv pouze rezervovat!

Kdo dříve rezervuje, může si vybrat konkrétní termín na konkrétní střelnici. Je-li konkrétní střelnice obsazena, nelze uplatňovat nárok na uplatnění voucheru na obsazené střelnici, i kdyby byl voucher ještě v platnosti. Přednost mají dřívější rezervace.

Zaručujeme, že všechny prodané vouchery mohou být uplatněny v době jejich platnosti na některé z našich střelnic. Nezaručujeme, že voucher může být uplatněn na konkrétní střelnici. Pokud je střelnice na konkrétní termín obsazena dříve objednanými vouchery, počet míst NELZE z bezpečnostních důvodů navýšit! Termíny jsou předem pevně dány. Nelze si objednat termín, který není uvedený ve formulářích. Voucher lze rezervovat nejpozději 72 hodin před termínem. Pokud se dostavíte na střelnici bez platné a potvrzené rezervace, nelze střílet. 

Termín objednaného zážitku můžete změnit nebo zrušit pouze emailem nebo písemně - nejpozději 72 hodin před začátkem. NELZE OBJEDNÁVAT NEBO RUŠIT TELEFONICKY! Vždy používejte variabilní symbol/číslo voucheru. Pokud se na objednaný zážitek nedostavíte, nebo ho včas nezrušíte, voucher bez náhrady propadá. Zážitky se konají za každého počasí. Buďte tedy připraveni na palčivé sluníčko, na déšť, na mráz, sníh, na bláto, mokrou trávu či komáry...

Pořadatel - SPORTLOV spol. s r.o., si vyhrazuje plné právo zrušení konání (i objednané akce) z důvodu nepředpokládatelných nepříznivých povětrnostních podmínek. Dále z technických důvodů na straně střelnice, které nemůžeme ovlivnit. Vyhrazujeme si právo zrušení termínu v případě, že se přihlásí méně než 25 účastníků. Zanechte nám proto aktuální telefonický a emailový kontakt.

Pokud při rezervaci střelnice zadáte špatné údaje (ať úmyslně či nepozorností) vystavujete se riziku, že rezervace bude neplatná. 

Nevolejte na střelnice - ne všichni správci střelnic znají naše termíny a rozpisy. Termíny střelby si objednávejte pouze níže na této stránce.

Rezervací potvrzuji, že jsem se seznámil-a s Obchodními podmínkami

Pro rezervaci termínu klikněte ZDE